фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ

Наступна інформація повинна слугувати відправною точкою для розмови з Вашим дизайнером кухні, адже містить інформацію про розміщення робочих зон, вибір типу шухляд, зручне розміщення предметів на кухні для господині з точки зору ергономіки.


Досвід показує, що в середньому меблі на кухні використовуються приблизно на протязі 20 років, тому слід добре обдумати свої побажання та вимоги до вашої майбутньої кухні. Кухня - це приміщення, у якому ми проводимо достатньо багато часу. Перебування на ній повинно приносити задоволення кожного дня.

1.Планування робочих зон на кухні

Вдале планування кухні розпочинається з планування окремих зон . Компанія BLUM, виробник меблевої фурнітури, поділяє кухню на п'ять основних зон, вдале розміщення яких дозволяє економити час та енергію, не роблячи додаткових та непотрібних рухів для господині.

Запаси

Зберігання

Мийка

Підготовка

Приготування їжі

2.Правильно плануйте зберігання запасів .

Таке розташування значно екомить час при роботі на кухні. Уникайте зберігання продуктів, які Ви часто використовуєте, на нижніх та верхніх полицях.

Часто використовувані предмети зберігайте в легкодоступних ящиках безпосередньо під стільницею,в нижніх областях верхньої шафи.

Періодично використовувані предмети зберігійте в середніх областях нижнього та верхнього ящика.

Рідко використовувані предмети зберігайте в верхніх областях верхнього ящика,в нижніх областях нижнього ящика.

3.Виберіть висоту стільниці.

Робочу висоту кухні потрібно підганяти під ваш зріст, а не навпаки. Просте правило при плануванні висоти стільниці – відстань від зігнутих в ліктях рук до стільниці повинна складати 10-15 см. Також зверніть увагу, що для різних робіт часом зручна різна робоча висота. Наприклад, розміщена нижче звичайного рівня варильна поверхня.

Відстань від зігнутих в ліктях рук до стільниці повинна складати 10-15 см. для зону приготування продуктів. Це дозволить вам приготувати Ваші улюблені страви без зайвої втоми рук.

Варильна поверхня розміщується нижче рівня стільниці. Це зумовлено тим, що при приготуванні їжі рівень робочої поверхні розміщується на рівні висоти використовуваного посуду.

4.Відмовтесь від дверцят в нижніх ящиках.

Ви потребуєте багато часу, щоб знайти необхідну річ, оскільки Ви не можете бачити вміст полиць. Вам потрібно нагинатися, а можливо, виймати якісь речі, щоб добратися до предметів, які знаходяться в глибині. Особливої зручності додають системи з повним висувом шухляд.


Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка