фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ

Оксана, м.Луцьк: "Який термін виготовлення меблів?"

Термін виготовлення меблів залежить від моделі виробу. Меблі з лакованими фасадами, з рідкими до замовлення плитами виготовляються довше, оскільки потребують довшого терміну постачання від виробників. Термін виготовлення шафи купе, дитячої, кухні залежить також від елементів, які Ви вибрали. Персоналізовані та нестандартні елементи можуть збільшити термін постачання меблів. В залежності від цих факторів термін виготовлення меблів може складати від двох дижнів до місяця.

Сергій, м. Ковель: "Створення дизайн-проекту є платною послугою ? Якщо так, то скільки коштує?"

Наш дизайнер радо Вам допоможе з вибором моделі ваших майбутніх меблів, фахово порадить з розміщенням окремих складових виробу, дасть пораду по підбору кольору та підготує для Вас дизайн-проект, максимально задовольнивши Ваші побажання. Стоверення проекту є платним, проте при замовленні меблів ця сума віднімається.

Віктор, м. Нововолинсь: "Скільки вартує погонний метр кухні?"

Погонний метр вартості меблів придумали продавці меблів для простоти роботи з покупцями. На запитання «Яка вартість кухні» часто відповідають : 70 у.о. погонний метр. Коли проводиться більш ґрунтовний підрахунок, дуже часто буває, що вартість «погонного метра» виростає в 1,5-2 рази. Чому так відбувається. Вони називають базову вартість погонного метра, куди входить вартість найдешевших модулів, деколи не включаючи вартість ручок, дзеркальних та скляних деталей, додаткових доповнюючих аксесуарів. Різні елементи меблів при однакових розмірах мають різну вартість. Наприклад шафа–стіл з одними дверцятами і шафа–стіл з п'ятьма висувними ящиками при однакових розмірах відрізняються в ціні в 1,5-2 рази.
Попереджуємо Вас, що величина «ціна за метр погонний» є неточним виміром при індивідуальному виготовленні виробу. В основі утворення ціни на шафу - купе, кухню лежить вартість конкретного дизайн-проекту. 

Римма, м. Рожище: "Чи є можливість придбати меблі по перерахунку?"

За бажанням клієнта є можливість сплатити вартість меблів, переказавши кошти на наш рахунок. Надаємо весь комплект документів для внутрішньої або ж зовнішньої звітності.

Світлана, м. Ковель: "Яка вартість доставки та монтажу шафи купе в Ковель?"

Доставка та монтаж меблів можливі не лише в м. Луцьк, а й в інші міста. Наприклад Ковель, Рожище, Нововолинськ, Дубно та інші. Звичайно це залежить від обсягу замовленої продукції, проте такі меблі як шафи-купе, меблі на кухню, дитячі та офісні меблі, торгівельне обладнання для магазину без жодних вагань будуть доставлені та змонтовані вчасно за місцем вашого проживання. Ми не робимо додаткової націнки на траспортування меблів в інші міста.


Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка