фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ
ФУРНІТУРА ДЛЯ КУХОНЬ

Створюючи модель кухні, ми в першу чергу піклуємося про зручність користування нею. Фурнітура є однією з найважливіших складових меблів, адже якісна фурнітура є запорукою надійності та довголіття майбутньої шухлядки, дверцят та інших складових майбутнього виробу. Крім того правильний підбір фурнітури підкреслить індивідуальність виробу, надасть вам свободу рухів та можливість сконцентруватися на основному.

Ми позиціонуємо себе як компанія, яка гарантує надійність та якість запропонованої нами продукції. Ми співпрацюємо напряму з ведучими світовими виробниками кухонної фурнітури, комплектуючих для меблів, тому для своїх клієнтів розробили найвигідніші умови співпраці. В кухонних меблях ми встановлюємо механізми, які дозволять ефективно використовувати простір та будуть зручні в користуванні. Рекомендуємо Вам зручну та надійну фурнітуру для кухні фірми "Blum" (Австрія)


AVENTOS HK-XS відкривають необмежені можливості для дизайна меблів завдяки невеликим габаритам силових механізмів.

Абсолютно нова система напрямних для ящиків LEGRABOX забезпечить найкращу якість руху.

Тримачі ножів,спецій та тарілок, а також пристосування для різки плівки та фольги допоможуть підтримати ідеальний порядок на Вашій кухні.
Компанія Blum є виробником якісної фірнітури для меблів. В наших виробах ми намагаємось поєднати передові технології світових виробників та наш досвід з виробництва меблів.

ФУРНІТУРА ТА НАПОВНЕННЯ ШАФ КУПЕ

Правильно підібране наповнення шафи-купе раціонально організовує простір в шафі безпосередньо під Ваш гардероб та інші предмети, які Ви плануєте зберігати. Основними складовими наповнення шаф є вішаки, штанги для одягу, полиці для взуття, пантографи, корзини для одягу.

Розсувні двері складають основу шаф-купе. Виробники систем для розсувних дверей розрізняються способом кріплення рухомого механізму - верхній, нижній, схований; рамами - металевими, алюмінієвими, безрамковими; варіантами виконання дверей - дзеркальні, скляні, ротанг, комбіновані.

Багаторічний досвід роботи з різними типами систем дає нам можливість запропонувати Вам найоптимальніший варіант, як по ціні, так і по якості.


AVENTOS HK-XS відкривають необмежені можливості для дизайну меблів завдяки невеликим габаритам силових механізмів.

Абсолютно нова система напрамних для ящиків LEGRABOX забезпечить ща більш високу якість руху.

Тримачі ножів,спецій та тарілок, а також пристосування для різки плівки та фольги допоможуть підтримати ідеальний порядок на Вашій кухні.

Компанія Blum є виробником якісної фірнітури для меблів. В наших виробах ми намагаємось поєднати передові технології світових виробників та наш досвід з виробництва меблів.


Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка