фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ
КОРПУС МЕБЛІВ

Одна з складових меблів – його корпус, який несе на собі основне навантаження. Тому довговічність та надійність ваших меблів напряму залежить від матеріалів, які використані при побудові корпусу, від якості та надійності його збору.

При виготовленні корпусів кухонь, шаф-купе та інших корпусних меблів на нашому виробництві використовуємо ламіноване ДСП. Цей матеріал, завдяки сучасним технологіям несе в собі ряд переваг. Він має високу міцність, легко обробляється, а велика кількість його декорів дозволяє підібрати дизайнеру найоптимальніший варіант. Завдяки порівняно невисокій ціні ми використовуємо якісні плити від провідних виробників – це «EGGER» (Австрія) та «SwissPan» (Швейцарія). Слід зазначити , що після порізки, торець плити обробляється спеціальною декоративною плівкою. Це дозволяє захистити як ДСП від зовнішніх впливів,  так і повітря від випаровувань клеїв ДСП.Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка