фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ
ВАРТІСТЬ МЕБЛІВ


m Кожен виріб виготовляється за індивідуальним дизайн-проектом. Ціна вашої майбутньої шафи - купе, кухні або ж інших меблів залежить від вибраної вами моделі, від побажань щодо внутрішнього наповнення секцій, від складності механізмів, від вартості фурнітури (завіси, напрямні, доводи тощо) Точно встановити вартість майбутнього виробу можна лише після створення дизайн-проекту, де враховані розміри виробу, використання типу фурнітури, використання скляних або ж дзеркальних деталей. Тому ми радимо Вам звертатися безпосередньо до нас та після заміру вашого приміщення дизайнер розробить для Вас спеціальний дизайн-проект з врахуванням ваших побажань, де буде вказана вартість виробу. Лише ця ціна буде самою вірною.


ВАРТІСТЬ ПОГОННОГО МЕТРА КУХНІ

m

При визначенні вартості кухні, шафи - купе багато продавців та й покупців меблів оперують назвою "ціна погонного метра". Що означає цей термін ? Погонний метр вартості меблів вигадали продавці меблів для простоти роботи з покупцями. На запитання «Яка вартість кухні» часто відповідають : 70 у.о. погонний метр. Коли проводиться більш ґрунтовний підрахунок, дуже часто буває, що вартість «погонного метра» виростає в 1,5-2 рази. Чому так відбувається. Вони називають базову вартість погонного метра, куди входить вартість найдешевших модулів, деколи не включаючи вартість ручок, дзеркальних та скляних деталей, додаткових доповнюючих аксесуарів. Різні елементи меблів при однакових розмірах мають різну вартість. Наприклад шафа – стіл з одними дверцятами та шафа – стіл з п'ятьма висувними ящиками при однакових розмірах відрізняються в ціні в 1,5-2 рази.
Попереджуємо Вас, що величина «ціна за метр погонний» є неточним виміром при індивідульному виготовленню виробу. В основі утворення ціни на шафу - купе, кухню лежить вартість конкретного дизайн-проекту.


ЯК МІНІМІЗУВАТИ ВАРТІСТЬ МЕБЛІВ


m Кострукція модулів виробу.

Чим простіша конструкція модулів майбутньої шафи купе, дитячої, кухні, тим дешевше будуть вартувати меблі.

m Ширина модулів виробу.

Чим більша ширина меблевих елементів, тим дешевша віртість меблів.
Одна шафа шириною 80 см вартує дешевше ніж два аналогічні по конструкції шириною 40см.

m Меблі з скляними елементами.

Чим менше елементів з скляними або ж дзеркальними елементами, тим менша вартість меблів. Для прикладу розсувні дверцята до шафи - купе вартують дорожче ніж аналогічні за розірами зашиті плитою ДСП. Якщо ж використовується скло з фацетом, або ж з нанесеним малюнком, то вартість такої шафи ще більша.
Для прикладу розсувні дверцята до шаф купе вартують дорожче ніж анологічні за розірами зашиті плитою ДСП. Якщо ж використовується скло з фацетом, або ж з нанесеним малюнком, то вартість таких шкафів ще більша.

m Комплектуючі.

Чим дешевші комплектуючі, тим дешевша загальна вартість меблів. Цим пунктом ми не радимо Вам користуватися для зниження вартості меблів, оскільки якісні комплектуючі мають свою високу ціну, якість та довголіття шафи-купе, кухні та інших меблів залежать від якості комплектуючих.


Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка