фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ
m

иготовлення меблів є відповідальною роботою, яка вимагає фахової підготовки та якості інструменту для обробки матеріалів. Проте невідємною складовою у виготовленні саме якісних меблів є також застосування якісних матеріалів.

шафи-купе

Каркас та полиці ваших майбутніх меблів виготовляються товщиною 18 мм. з плит провідних фірм Кроноспам та Egger. По боках деталі обробляються пластиковою кромкою ПВХ, тим самим захищаючи їх від механічних пошкоджень та вологи. Плита та кромка є сертифікованими та відповідають санітарним європейським нормам. Зразки плит Ви можете переглянути у розділі ДСП.

шафи-купе

Обробка всіх деталей пластиковою кромкою. На відміну від паперової, це гаранує більшу стійкість від механічних пошкоджень та потраплянню вологи.

шафи-купе

Кухонні тумби, які виготовляються нами, монтуються на спеціально регульовані по висоті ніжки. Монтаж кухні на такій основі дає можливість регулювати тумби по висоті при нерівних поверхнях, швидко демонтувати,  провести електропровід, ізолювати тумбу від несподіваного потрапляння вологи з підлоги.

шафи-купе

У виробництві меблів використовуємо фурнітуру таких провідних виробників як Blumm, Hettich та інших. Це є запорукою надійності та довголіття механізмів вашої кухні, шафи-купе або інших меблів.

шафи-купе

Поліровка скляних деталей. Скляні полиці та дзеркала мають спеціальну обробку по периметру – поліровка – безпечно, естетично та недорого.

шафи-купе

Великий вибір плит ДСП за кольором та структурою дасть можливість найвибагливішим покупцям визначитись з дизайном шафи-купе, кухні тощо..

шафи-купе

Різноманітні механізми. Висувні механізми, трансформери, системи організації простору дають можливість більш зручно та практично користуватись шафою- купе або ж кухнею.


Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка