фото
  • ГОЛОВНА
  • МАТЕРІАЛИ
  • ВБУДОВАНА ТЕХНІКА
  • ВИКОНАНІ РОБОТИ
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ЗАМОВИТИ МЕБЛІ
ВИКОРИСТАННЯ СКЛА НА КУХНІ

Нове слово в декоруванні інтер'єру кухні – фартух для кухні зі скла, скляні фасади кухонних меблів, скляні стінові панелі. Скляні поверхні довговічні та практичні, вони не піддаються корозії, легко миються і практично не реагують на побутову хімію, не бояться вологи і на десятиліття збережуть свій первинний вигляд.

Сучасні технології дозволяють переносити на скло кольорові малюнки та фотографії. Ми маємо можливість запропонувати Вам великий вибір фотографій та малюнків різноманітних тем, які будуть вдало пасувати до вашої майбутньої кухні. Використання каленого скла надасть Вам додаткової міцності та безпеки у ході його експлуатації.

Скло 1 Скло 2 Скло 3 Скло 4 Скло 5 jqueryui lightboxby VisualLightBox.com v5.9
ДЗЕРКАЛО ТА СКЛО ДЛЯ ШАФ-КУПЕ

Декоративне скло, дзеркала для дверей купе – це надійне та сучасне рішення для проектування простору для дому та офісу. В шафах-купе дзеркальні двері візуально розширюють простір і збільшують об'єм приміщення. Крім того за рахунок дзеркал шаф-купе збільшується кількість світла в приміщенні, що особливо важливо для меблів в прихожій. Крім дзеркальних панелей використовуються вставки в двері шаф-купе з матового та кольорового скла, піскоструйним малюнком.

У створенні неповторного інтер'єр Ваших меблів допоможе нанесення фотодруку на скляні панелі шаф-купе. В цілях безпеки ми наносимо захисну плівку на зворотню сторону скловиробу. Додатковий захист та міцність додає використання каленого скла, проте ціна на такі вироби є дорожчими.

Скло 6 Скло 7 Скло 8 Скло 9 Скло 10 jqueryui lightboxby VisualLightBox.com v5.9


Приєднатися до нас:

Фейсбук Google+


Контакти

Студія кухонь та шаф-купе "Жако"

вул. Кравчука 11а
43000 Луцьк

Тел.: /0332/ 78 90 88

natalia.mebli@gmail.com

Години роботи:

Пн.-Пт ................ 10.00 - 18.00
Сб. .....................11.00 - 14.00
Нд. ...........................вихідний
Обідня перерва.......14.00 - 15.00

Меблі від "Жако" вирізняються бездоганною якістю виконання. Маючи власне виробництво, забезпечимо якісне виконання виробу від створення дизайн-проекту до монтажу вашої майбутньої кухні, шафи-купе або ж іншого виробу.

 Консультація

 Замір

 Дизайн-проект

 Вбудована техніка

 Монтаж

 Доставка