Споживачам (Блог)

Вбудована техніка для кухонь, мийки, змішувачі.

Студія кухонь та шаф-купе "Жако" пропонує вбудовану техніку від провідних виробників . Ми є офійними представниками таких марок як Гореньє, Франке та інш., що дозволяє запропонувати Вам найкращу ціну та якість.

Купівля техніки для кухні в студії кухонь та шаф-купе "Жако" позбуде Вас додаткових витрат та пробле при транспортуванні, монтажі вашої майбутньої духової шафи,газової плити, витяжки, холодильника. Відвідайте сайт нашого партнера компанії Алкотек (alcotec.com.ua),де представлені електроприлади провідних марок та вказані ціни. Приємно здивують Вас акційні пропозиції та ексклюзивна техніка, яка представлена лише для кухонних студій та яку Ви не зможете знайти в звичайних магазинах побутової техніки


Основна діяльність Gorenje d.d. належить до сфери забезпечення домашнього комфорту, головним чином це розробка та виробництво приладів для дому: великої і дрібної побутової техніки, кліматичного обладнання. Крім того, підрозділи групи компаній Gorenje працюють у сфері меблевого виробництва та дизайну.


В нашому асортименті Ви знайдете доступні, надійні та стильні прибори, які візмуть на себе виконання рутинної роботи, дозволивши Вам зайнятися тим, що дійсно дає радість. Вибіріть рішення, яке полегшить Вам життя.


Відкрийте для себе нову якість життя з побутовою технікою Bosch. Весь спектр техніки від кухонних комбайнів, блендерів і м'ясорубок, до холодильників, мікрохвильовок, духових шкафів.


Компанія AEG заснована в Німеччині біля піввіку тому. Її філософія надзвичайно проста: всі вироби повинні бути ідеально прості як по формі, так по функціональності.
Робота безпосередньо з виробниками або ж з офіційними представниками гарантує якість та оригінальність виробів. Мийки та змішувачі провідних виробників гарантують якість протягом багатьох років користування. Наші дизайнери допоможуть підібрати Вам мийку, яка буде відповідати вибраному стилю кухні, кольору, функціональному призначенню. До того ж Вам не потрібно турбуватися про доставку та монтаж, витрати на які ми беремо на себе.


Franke Kitchen Systems – світовий лідер у постачанні систем для кухонь. Ми допомагаємо нашим партнерам розвивати свій бізнес та полегшуємо життя їх клієнтів, перетворюючи роботу в кухні у справжнє задоволення.


BLANCO - один з ведучих світових виробників висоякісних кухонних мийое та змішувачів. Компанія є одним з найбільших німецьких виробників мийок з нержавіючої сталі, матеріала SILGRANIT® та кераміки.

Вбудована техніка