Споживачам (Блог)

Використати кожен сантиметр

Не дати простору пропасти і взяти максимум від кожного кутка! Використання цінного простору може стати справжнім викликом – особливо в малих квартирах. Ми покажемо Тобі декілька хитрощів, як передбачити більше місця для запасів, каструль, посуду й кухарського приладдя. Переповнені шафи остаточно відійдуть у минуле.


Трохи привідкриємо завісу: що краще продумана шафка, то більше речей в ній поміститься. Для такої оптимізації не потрібно більше площі, але Ти значно виграєш в об’ємі.

1) Закриті боковини

Використай усю глибину корпусу й обери шухляди замість полиць. Зважай на те, щоб шухляди були закриті з боків та мали високу задню стінку. Речі в таких шухлядах зберігати зручніше, бо вони не випадають.

Якщо поглянете на порівняння відкритої та закритої боковини, то одразу побачите, що об’єм можна збільшити до 55%.

2) Що глибше, то краще

Що далі можна висунути глибоку шухляду, то зручніше нею користуватися. А ще в ній більше місця для зберігання. Шухляди можуть бути до 65 см завглибшки.

Порівняння двох шухляд різної глибини демонструє збільшення корисного простору до 30%.

3) Більше простору в ширших шухлядах

Якщо є така змога, краще спроєктуй менше широких, ніж багато вузьких шухляд. Тоді звільняється місце, яке займали б боковини корпусу чи шухляд.

Із однією широкою шухлядою замість двох вузьких корисний простір збільшується до 15%.

4) Подумай про свої індивідуальні потреби

Кожне помешкання особливе. Так само й потреба у просторі завжди індивідуальна й залежить від твоїх звичок, розміру помешкання та стилю життя. Найкраще поміркувати ще на етапі проєктування, що саме й де Ти хочеш розмістити, і скільки місця для цього потрібно. У проєкті кухні зазнач кожну шухляду з майбутнім вмістом. Тоді з Тобою не трапиться, наприклад таке, що Ти забудеш передбачити високу шухляду для пляшок.

5) Використай простір у кожній ніші

Залишилося декілька сантиметрів? У цій вузькій шафці знайдеться цінне місце для зберігання, наприклад, пляшок з оцтом чи олією. SPACE TWIN може бути 15–20 см завширшки.
Вузькі шафки ідеально підходять для приправ і пляшок, а також дек для випікання й дощечок для нарізання.

6) Комірчина по-новому

Диво корисного простору SPACE TOWER із шухлядами, що висуваються окремо, замінює цілу комірчину і пропонує місце для всіх запасів однієї сім’ї. Залежно від потреб вона може бути різної ширини: від 30 до 120 см. Ця шафа також підходить для інших житлових приміщень – ванної, гардеробу чи господарської кімнати.

У SPACE TOWER знайдеться місце для усіх запасів пересічної сім’ї.

7) Сміливі творчі рішення

Навіть декілька сантиметрів можуть творити дива. Пляшки з мийними засобами, губки й щітки більше не лежать на робочій поверхні, а зберігаються у П-подібній шухляді, що оптимально використовує простір навколо мийки. Це стосується також і ванної кімнати.

Із П-подібною шухлядою більше не буде хаосу на робочій поверхні.

8) Піднятися вище

Чому б не отримати більше корисного простору та водночас легше дістати до верхньої шафки? SPACE STEP, рішення для цоколю, поєднує в собі ці переваги. Щобільше, SPACE STEP – це практична сходинка для дітей, із якою вони можуть просто й безпечно допомагати батькам.

Зі SPACE STEP можна піднятися вище й використати простір аж до підлоги.

9) Додаткове місце для дрібниць

Внутрішні шухляди – це приховані дива корисного простору: за фасадом часто можна встановити ще одну низьку шухляду. Тебе потішить додаткове місце для багатьох малих речей, котрі рано чи пізно назбируються.

Дрібниці можна розташувати у шухляді над столовими приборами.

10) Не дай хаосу шансу

Якщо Ти вже маєш вдосталь корисного простору, його потрібно заповнювати акуратно й так, щоб речі були на видноті. Встанови практичні рамки й розділювачі AMBIA-LINE, щоб якнайкраще використати наявний простір і гарантувати добру оглядовість вмісту.

Навіть кілька доречно розміщених рамок перетворять хаос на порядок.

Як бачиш, іноді потрібно всього кілька маленьких змін, щоб побачити велику різницю. Насамперед розумні конструкції шафок відкривають нові можливості у використанні наявного корисного простору. Стеж і активно запитуй під час купівлі меблів.
Ергономіка